Predstavenie pre deti: Keby ryby vedeli…

Predstavenie pre deti: Keby ryby vedeli...

03Sep13:0016:00Predstavenie pre deti: Keby ryby vedeli...Amfiteáter - TN hrad o 13:00 a 16:00 hod.Matúšova 75/19, Trenčín

Detaily udalosti

Martina Havierova, Andrej Purkart:

Keby ryby vedeli… je príbehom objavovania nie len krás ale aj nerovnosti a neférovosti. Naša sardinka sa aj v mori ale aj v ľudskom suchozemskom svete stretne s krásami, ale aj s nepeknými stránkami nášho sveta. No to jej nebráni objavovať, pomáhať a otvoriť pod oceánom prvú morskú zoo, kde vystaví ľudí a všelijaké iné potvory. Zároveň ide o multimediálne dielo pracujúce s animáciou, bábkovým a pohybovým divadlom, hudbou, filmovými zložkami. Hoci aj zamerané na deti, malo by priniesť dostatočne silný výtvarný zážitok aj dospelým.

Námet: Sardinky sú známe tým, že hoci aj stovky z nich vedia plávať ako jedna. V pôsobivých formáciách sa pohybujú po mori a spoločným pohybom vytvárajú ilúziu, že sú veľká ryba, ktorú len tak niekto nepremôže. Čo by sa ale stalo, ak by jedna z nich nebola dostatočne pohybovo nadaná? Čo ak by jedna z nich nevedela choreografiu tohto rybieho aerobicu?

TERMÍN: 3.9.2023 o 13:00 a o 16:00 hod.

MIESTO: amfiteáter Trenčianskeho hradu

VSTUPENKY: bude možné kúpiť si v deň konania predstavenia v pokladniach Trenčianskeho hradu v rámci hradných okruhov.

FOTO: KLUB LÚČ

Viac

Čas

(Nedeľa) 13:00 - 16:00

Miesto konania

Trenčiansky hrad

Matúšova 75/19, Trenčín

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.