Ty v krajine zázrakov

Ty v krajine zázrakov

19Júl(Júl 19)18:0020(Júl 20)22:30Ty v krajine zázrakovMatúšova 75/19, Trenčín

Detaily udalosti

V tomto roku sme si pre vás na Trenčianskom hrade v spolupráci s Dvorom Zázrakov pripravili očarujúce nočné prehliadky, ktoré sú určené, nie len pre dospelého, ale i detského diváka.

Budú sa konať:

  1. termín: 19. a 20.7.2024
  2. termín: 16. a 17.8.2024

Opustite realitu a vydajte sa spolu snami do sveta skrze pero anglického spisovateľa Lewisa Carolla, a staňte sa aj vy na chvíľu „Alicou“ v krajine zázrakov. 

Interaktívne divadelné predstavenie, v ktorom sa stanete súčasťou krajiny zázrakov, sveta plného farieb, svetiel a rôznych bytostí. Bude len na vás a vašich rozhodnutia, ako ďaleko sa v deji posuniete a či nájdete nevídaný poklad. Dokážete sa dostať spoločne až k Srdcovej kráľovnej?

Dejom vás prevedie Klobúčnik a zavedie vás do krajiny, kde nejeden človek stratil hlavu, srdce i dušu. Povráva sa, že srdce kráľovnej je roztrieštené na 6 kúskov, ktoré boli ukryté po celej krajine zázrakov. Len ten, kto nájde všetky jeho časti a cestu k Srdcovej kráľovnej, nájde nevídaný poklad. Má to však háčik, na celé dobrodružstvo máte len jednu hodinu, po tomto čase ak neuspejete sa z vás stanú stratené duše blúdiace po krajine zázrakov.

Viac info o podujatí a o vstupnom doplníme čoskoro.

Viac

Čas

19 (Piatok) 18:00 - 20 (Sobota) 22:30

Miesto konania

Trenčiansky hrad

Matúšova 75/19, Trenčín

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.