KAUKLIARSKY FESTIVAL

KAUKLIARSKY FESTIVAL

22Jún10:0018:30KAUKLIARSKY FESTIVALVeľkolepé otvorenie sezóny na hradeMatúšova 75/19, Trenčín

kaukliarsky festival na trencianskom hrade

Detaily udalosti

Byť tak klaunom alebo kaukliarom aspoň jeden deň! Kto z nás by si to nechcel aspoň raz vyskúšať!

Trenčiansky hrad zvoláva klaunov, kaukliarov, žonglérov, zabávačov, ktorí budú počas celého dňa predvádzať svoje umenie a prostredníctvom workshopov svojmu remeslu učiť aj malých i veľkých návštevníkov.

LETNÚ SEZÓNU NA HRADE OTVORÍME S OBROVSKÝM ÚSMEVOM NA TVÁRI

Jednodňový festival, na ktorom sa všetci návštevníci presvedčia o tom, že smiech je ten najlepší liek. Letnú sezónu otvoríme a privítame s obrovským úsmevom na tvári. Predstavia sa nám totiž tí najlepší zabávači z okolia. Svoje umenie vykúzliť úsmev na tvárach ľudí, ako mihnutím čarovného prútika, predvedú klauni, šašovia, bruchovravec, žongléri choduliar a fakír. Návštevníci tak budú môcť počas putovania hradom zažiť na každom kroku kopec zábavy a niečo sa od nich aj priučiť. Umelci budú rozmiestnení v areáli hradu a svojím umením budú zabávať všetkých naokolo.

Spolu so zakúpenou vstupenkou na podujatie dostanú všetci detskí návštevníci penový červený klaunský nos, ktorý vytvorí na hrade aj v jeho okolí kaukliarsku atmosféru. Prostredníctvom workshopov a interaktívnych predstavení si kaukliarske remeslo budú môcť návštevníci vyskúšať na vlastnej koži. Pripravené budú tiež rozprávkové divadielka, vystúpenia sokoliarov, detské atrakcie, ukážky remesiel, bublinová a bruchovravecká show, ktorá pobaví malých aj veľkých návštevníkov.

Viac informácií a podrobný program doplníme už čoskoro.

Viac

Čas

(Sobota) 10:00 - 18:30

Miesto konania

Trenčiansky hrad

Matúšova 75/19, Trenčín

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.